درباره ما

درباره قاصدک

معرفی نامه بازرگانی قاصدک
کمپانی قاصدک نوین گستر در سال 1380 در زمینه واردات و توزیع محصولات بهداشتی آغاز به کار کرد و پس از سه سال فعالیت درخشان در عرصه توزیع محصولات بهداشتی موفق به دریافت نمایندگی انحصاری محصولات اصلاح صورت کمپانی Malhotra Shaving با برند تجاری LASER در سال 1383 در ایران گردید. همچنین در سال 1386 موفق به دریافت دومین نمایندگی انحصاری محصولات اصلاح صورت از شرکت بین المللی Super-Max با برندهای تجاری Rise و Zorrik گردید. در ادامه راه موفق به واردات محصولات اسکاچ و دستمال های تمیزکننده با برند تجاری Remax تحت لیسانس شرکت SSC آلمان گردید. سپس با تولید محصولات تیغ اصلاح صورت با برند تجاری LiNDER و انواع برس مو با برند تجاری NANCY LADY در کشور چین و واردات آن به ایران ادامه فعالیت نمود.

این مجموعه از سال 1393 در پی منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی شروع به تولید محصولات بهداشتی در داخل کشور نمود. از جمله این محصولات می توان به خوشبوکننده های هوا، اسپری مو و خوشبوکننده محیط با برند تجاری Derex، انواع کرم دست و صورت، ژل موی سر و چسب موی سر با برند تجاری Bossom، نخ دندان  و اسپری موبر با برند تجاری Me2 اشاره نمود.

این شرکت مفتخر است با داشتن عاملیت در سراسر ایران و همکاری با شرکت های پخش مجرب، اقدام به فروش محصولات خود در کلیه استان های سرزمینمان نموده و گامی مؤثر در ارائه خدمات به هموطنان عزیز در راستای استفاده از محصولات با کیفیت با برندهای تجاری خوشنام بردارد.